Nasz Team

Jesteśmy grupą profesjonalistów zajmujących się doradztwem ubezpieczeniowym od ponad 16 lat. Naszymi klientami są firmy i instytucje oraz osoby prywatne, dla których świadczymy usługi wyszukania i sprzedaży najlepiej dobranej oferty ubezpieczeniowej w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy multi agencją ubezpieczeniową, dlatego w swojej ofercie posiadamy ubezpieczenia największych firm ubezpieczeniowych oraz towarzystwa, które wyspecjalizowały się w świadczeniu ubezpieczeń z poszczególnych segmentów: komunikacyjnych, na życie lub majątkowych. Analizujemy wiele ofert ubezpieczeniowych, dlatego jako nasi klienci możecie być Państwo pewni, że dobrana opcja, jest najlepszym dobranym do Państwa potrzeb ubezpieczeniem.

Głównym celem MD Partner Ubezpieczenia Ostrów jest fachowe i rzetelne doradztwo klientom w sprawach zarówno ubezpieczeń, emerytur, jak i inwestycji finansowych. Stawiamy na długofalową współpracę oraz zapewniamy pomoc w uzyskiwaniu świadczeń. Jesteśmy Państwa pośrednikiem w relacji klient a towarzystwo ubezpieczeniowe i zajmujemy się wszystkimi formalnościami. W sytuacjach skomplikowanych świadczymy również Porady Prawne.

W naszej siedzibie w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Odolanowskiej 77b możecie Państwo liczyć na fachowa pomoc naszych profesjonalistów w godzinach:


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 18:00 ul. Odolanowska, 9:00 - 17:00 pozostałe biura
Sobota 9:00 - 14:00

Istnieje również możliwość dojazdu do klienta lub zawarcie ubezpieczenia po godzinach otwarcia.

Numer telefonu czynnego całą dobę: 502 278 212.